Apie

Gimiau 1985 metais Kaune. Augau Vilniuje. Vėliau persikėliau į Klaipėdą. Mago dovaną paveldėjau iš senelio. Praktikuoju juodknygystę, Žydų magiją, Demonolatriją bei Vudu. Aktyviai praktikuoju nuo 2003.
2011 išleidau pirmą knygą – “Baltoji Magija Kasdienai”
2013 išleidau antrą knygą, kuri tapo tikru bestseleriu. Tai “Juodoji magija. Istorija Teorija ir Praktika”
Taip pat 2013 metais įkūriau pirmąjį oficialiai veikiantį juodosios magijos saloną “Tamsusis Drakonas”
2017 metais išleidau savo trečią knygą “Raganiaus monologas”.
2020 išėjo mano ketvirta knyga “Magija čia ir dabar”
Magija tai būdas konkrečiais ritualais pasiekti norimų rezultatų. Daugeliui atrodo jog magija yra būtinai blogis, tačiau tai išties nėra taip. Magija – tai išties Tamsos jėgų veikimas. Tačiau ar galima galvoti apie tai jog tai išties blogis, jeigu Jus paliko mylimas asmuo, jeigu sergate mirtina liga, jeigu Jus lydi nuolatinės nesėkmės, pinigų stoka… Visuomenės stereotipai išties žiauriai negailestingi Tamsos jėgoms, tačiau jos gali dosniai apdovanoti žmogų. Tokie stereotipai kaip sielos pardavimas velniui, sutarties krauju pasirašymas tebėra tik fanatikų klierikalistų pramanas siekiantis užkirsti pasitikėjimą visagale magijos jėga.

Štai keli atvejai, kai magija išties gali jums padėti

  1.  Mirtina liga serga jūsų mylimas asmuo. Gydytojai atsisako jam padėti. Tačiau netgi ketvirtos stadijos onkologinė liga gali būti įveikta mago. Net tada, kai užgęsta viltis.
  2. Jūs esate paliktas mylimo asmens be kurio neįsivaizdavote savo gyvenimo. Vėl gi susigrąžinti jo niekas nepadės. išskyrus magus.
  3. Jūs neteisėtai apkaltintas, suniokotas. visi nuo jūsų nusisuko. Magija – tai būdas kad žmogus gautu pelnytą kerštą.

Žinoma, jog magija nėra žaidimas. Tačiau profesionalas žino, kaip apsaugoti klientą nuo atgalinio smūgio. Tai daroma ir gyvūno aukojimo metodu, ir ligos ar negatyvo perkėlimo kapams ir dar begalybe kitų metodikų.

Žinokit, kad magija  – būdas pakeisti savo gyvenimą. Tačiau tik sumaniems žmonėms.

Jei jums prireiktų skubios profesionalios pagalbos, visada galite pasukti man +370 626 59666.
Taip pat esu prieinamas per programas WhatsApp ir Viber.